Używane części do samochodów

Koncesjonowana stacja demontażu pojazdów posiada 10-letnie doświadczenie w legalnej kasacji samochodów. Niektóre utylizowane auta posiadają używane części nadające się do ponownego wykorzystania. Dzięki tak długiemu okresowi prowadzenia stacji demontażu magazyn rozrósł się do dużych rozmiarów. Wszystkie te elementy są sprawdzone pod względem ich dalszej użyteczności oraz dostępne poprzez dwa rodzaje kontaktu:

 • numer telefonu do sprzedawcy używanych części samochodowych 667522607 w godzinach od 8:00-15:00,
 • wejście na stronę internetową OLX (https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/j1N4V/).

Dostępne w ofercie części samochodowe

Korzystając z możliwości, które daje nasza stacja demontażu pojazdów, można zakupić wiele gotowych do użytkowania elementów aut. Są to chociażby części układów hamulcowych, napędowych czy kierowniczych, które z jednej strony spełniają niezbędne wymagania techniczne, ale z drugiej strony są dostępne w korzystnych cenach.

Szczegóły dokonywanych transakcji

Ceny wszystkich części samochodowych sprzedawanych przez naszą stację demontażu pojazdów są podane w kwotach brutto. Wystawiamy paragon lub fakturę sprzedaży. Do ceny doliczany jest koszt wysyłki zależny od gabarytów danego elementu.

Wysyłka następuje po uprzedniej wpłacie całości zobowiązania na konto bankowe. Prawo zwrotu towaru obowiązuje przez 14 dni. Istnieje również możliwość odbioru osobistego zakupionego zamówienia w wydziale firmy przy ul. Fabrycznej 1 w Chojnowie.

Atrakcyjne warunki cenowe

W związku z tym, że sprzedawany towar pochodzi z demontażu jego cena w stosunku do fabrycznie nowych produktów jest bardzo atrakcyjna. Pozwala to zaoszczędzić sporo pieniędzy w stosunku do elementów pochodzących bezpośrednio od producenta, bez znaczącego wpływu na ich jakość, co potwierdzają nasze testy. W przeważającej większości są to części oryginalne używane, dlatego też nie trzeba się obawiać, że trafi się na tanie zamienniki. Zapraszamy do transakcji, życzymy udanych zakupów i owocnej eksploatacji zakupionych produktów.

Znajdź nas łatwo

Zachęcamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy. Odpowiemy na każde Państwa pytania.

 • ADRES

  ul. Fabryczna 1, 59-225 Chojnów

 • TELEFON

  tel. 512 923 979
  tel. 667 522 607 - Części używane

 • EMAIL

  info@zlom-cars.pl
  info@auta-ruta.pl

Formularz kontaktowy