Skup aut

Jeśli chcesz się pozbyć swojego samochodu, to świetnie trafiłeś, gdyż firma Złom Cars prowadzi skup aut w każdym stanie technicznym. Przyjmiemy od Ciebie każdy pojazd, również te uszkodzone i powypadkowe, a także bez ważnego przeglądu i ubezpieczenia OC. Jeżeli naprawa Twojego starego samochodu przekracza jego wartość, nie masz na co czekać - lepiej oddaj go na złom. Zyskasz na tym finansowo, a także oszczędzi Ci to kłopotów i nerwów związanych z kolejnymi remontami.

Przyjmiemy każdy samochód

Jak już zaznaczyliśmy, kupimy od Ciebie auto w różnym stanie technicznym. Jesteśmy również zainteresowani praktycznie każdym typem pojazdu i większością dostępnych na rynku modeli, zapewniając kompleksowe usługi w zakresie skupu aut i ich złomowania. W ten sposób możemy przyjąć nie tylko samochody osobowe różnych marek, ale także pojazdy dostawcze czy ciężarowe.

Prosta i szybka procedura skupu aut

Współpracując z firmą Złom Cars możesz być przekonanym o braku zbędnych formalności, szybkim załatwieniu sprawy i sprawnym uzyskaniu pieniędzy za swój pojazd. Wystarczy wykonać telefon, a nasz pracownik przyjedzie odebrać pojazd ze wskazanej lokalizacji. Trzymanie go w garażu to tylko problem, który niepotrzebnie zajmuje miejsce. Czas skutecznie się go pozbyć, oddając niepotrzebny pojazd do skupu aut.

Obszar działania

Przyjmujemy zlecenia dla klientów przede wszystkim z obszaru Wrocławia, a także z okolicznych miejscowości. Jesteśmy jednak w stanie przyjechać do Ciebie na obszarze całego Dolnego Śląska, by odebrać samochód ramach skupu aut. Jeśli mieszkasz na tym terenie i chcesz się pozbyć swojego pojazdu, koniecznie skontaktuj się z firmą Złom Cars.

Dodatkowe informacje

Korzystając z oferty naszego skupu aut, nie musisz się martwić o formalności. Od ręki wystawimy dla Ciebie zaświadczenie o złomowaniu samochodu. W przypadku chęci poznania szczegółowych informacji na temat cen usług w Złom Cars, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a wówczas wszystko wyliczymy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości dotyczące realizacji usługi.

Znajdź nas łatwo

Zachęcamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy. Odpowiemy na każde Państwa pytania.

 • ADRES

  ul. Fabryczna 1, 59-225 Chojnów

 • TELEFON

  tel. 512 923 979
  tel. 667 522 607 - Części używane

 • EMAIL

  info@zlom-cars.pl
  info@auta-ruta.pl

Formularz kontaktowy